پاسخگویی مدیران استان به مردم در نمایشگاه دولت

پاسخگویی مدیران استان به مردم در نمایشگاه دولت

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، احد جاودانی در جلسه هماهنگی تیم اجرایی این نمایشگاه، اظهار داشت: طبق یک جدول زمان بندی که با هماهنگی استانداری مازندران تنظیم شده است، کلیه مدیران دستگاه های اجرایی استان در یکی از روزهای برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دولت، به همراه معاونان خود در غرفه خود حضور یافته و ضمن ارائه گزارشی از عملکرد و فعالیت های دستگاه تحت مدیریت خود، پاسخگوی سئوالات مردم و رسانه ها خواهند بود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران یادآور شد: زمان حضور مدیران دستگاه ها در نمایشگاه، از قبل برای اطلاع مردم و خبرنگاران اعلام شده و در پایان نمایشگاه نیز، گزارشی از حضور و ارتباط مسئولین با مردم در نمایشگاه دستاوردهای دولت به استانداری و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، ارائه می شود.

وی همچنین تأکید کرد: غرفه های برتر نمایشگاه، بر اساس کیفیت ارائه عملکرد دستگاه ها و ارتباط مطلوب با بازدیدکنندگان انتخاب شده و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

نمایشگاه دستاوردهای دولت در استان مازندران، از ٢ شهریور ١٣٩٥ در مجتمع فرهنگی و هنری ساری واقع در میدان امام خمینی (ره) این شهر برگزار می شود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code