مشاركت 90 درصدي مردم مازندران در انتخابات بلوغ سياسي و هوشمندي آنان را متجلي ساخت

مشاركت 90 درصدي مردم مازندران در انتخابات بلوغ سياسي و هوشمندي آنان را متجلي ساخت

ربيع فلاح جلودار افزود: مردم مازندران با مشاركت بيش از 90 درصدي در اين انتخابات ثابت كردند كه در عرصه تعيين سرنوشت و مشاركت سياسي در كشور پيشتاز و پيشگامند.

وي تاكيد كرد: مشاركت استان مازندران در دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر و روستا بي نظير بود به طوري كه جزء سه استان اول كشور در زمينه مشاركت است.
وي انتخاب مجدد حجت‌الاسلام و المسلمين دكتر حسن روحاني را به عنوان رئيس جمهور دولت دوازدهم تبريك و تهنيت گفت و ادامه داد: موضوع اشتغال و رفع مشكلات اقتصادي مردم مهمترين اولويت ما بوده وخواهد بود و بايد براي اين موضوع اقدامات عملي و راهبردي صورت گيرد.
مقام عالي دولت در استان گفت: مردم عزيز ما با وجود مشكلات و كاستي هايي كه در بعضي امور شاهد هستند ولي با بزرگي و متانت و مسئوليت پذيري اينگونه در پاي صندوقهاي راي حضور مي يابند و با هوشمندي، اقتدار و عظمت نظام مقدس جمهوري اسلامي و جمهوريت نظام را به دنيا نشان مي دهند.

فلاح تصريح كرد: راي بالاي مردم به دكتر حسن روحاني بيانگر اميد و اعتماد مردم به اين دولت است و ما مسئولان وظيفه داريم مطالبات به حق مردم را دنبال كنيم و از لحظه لحظه زمان مسئوليت براي خدمت بي منت به اين مردم عزيز استفاده نماييم.
وي در پايان گفت: پيروز بزرگ اين انتخابات مردمند و همه وظيفه دارند به راي مردم احترام بگذارند و با همدلي و انسجام و وحدت در مسير مطالبات مردم گام بردارند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code