ماه مبارك رمضان بهترين فرصت براي تقويت اخلاق ، انسجام و وحدت جامعه است

ماه مبارك رمضان بهترين فرصت براي تقويت اخلاق ، انسجام و وحدت جامعه است

ربيع فلاح جلودار افزود: بسياري از علما و بزرگان ما هم در ايام محرم و ماه رمضان به مناطق مختلف براي ترويج و تبليغ معارف و احكام سفر مي كردند و در آنجا سكونت مي كردند.
وي ادامه داد: حتي در زمان طاغوت با آن همه سختگيري ها و مجازات ها بازهم اين عزيزان مبلغ و روحاني به روستاها و شهرها اعزام مي شدند و همه سختي ها را مي پذيرفتند تا چراغ معنويت و دين را روشن نگه دارند.
فلاح با اشاره به  عصر اطلاعات و تلاش دشمنان با بهره گيري از انواع امكانات و رسانه ها براي شبهه افكني در مسائل دين و احكام گفت: اين مبلغين عزيز هستند كه با تبليغ درست دين و بيان احكام مي توانند در مقابل تهاجم فرهنگي دشمنان قد علم كنند و از سنگرهاي دين دفاع كنند.
وي تاكيد كرد: امسال ايام ارتحال بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي با ماه مبارك رمضان تقارن يافته است انتظار داريم تا انديشه هاو آرمانهاي حضرت امام رحمه الله عليه نيز براي نسل جوان تبيين شود و به زندگي و ابعاد سيره آن امام عظيم الشان اشاره شود.
فلاح تصريح نمود: انتظار ديگر ما تبيين ابعاد اقتصاد مقاومتي و توليد و اشتغال و دعوت همه مردم براي تحقق شعار سال مقام معظم رهبري است كه تاكيد بر استفاده از همه ظرفيت ها براي توليد، استفاده درست و بهينه انرژي و امكانات و كارآفريني و توسعه مشاغل خانگي و خرد در اين زمينه مي تواند كمك بزرگي به توسعه اشتغال نمايد.
وي اظهار داشت: يكي از انتظارات جدي ما از مبلغين عزيز ايجاد اعتماد و اميد در مردم است هر چه مردم به نظام اعتماد بيشتري داشته باشند در مسائل مختلف مشاركت جدي خواهند داشت. يكي ديگر از انتظارات ما ترويج سبك زندگي اسلامي و بيان مولفه هاي آن است.
فلاح از وعاظ و مبلغين خواست تا در جهت تحكيم وحدت و انسجام جامعه تلاش كنند و گفت: همه ما بايد تلاش كنيم وحدت و انسجام جامعه را تقويت كنيم و فرصت ماه مبارك رمضان بهترين فرصت براي تقويت اخلاق ، انسجام و وحدت جامعه است.
وي با اشاره به موفقيتهاي مازندران در تحقق اقتصاد مقاومتي از مشاركت 91 درصدي مردم مازندران در انتخابات 29 ارديبهشت خبر داد و اظهار داشت مردم مازندران با حضور پرشور در پاي صندوقهاي راي حماسه اي بزرگ و ماندگار را خلق كردند.

یک دیدگاه

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code