رامسر مکان مناسب برای گردشگری است

الکساندر ژیلکین در حاشیه بازدید از مکان های گردشگری رامسر نظیر تله کابین و دهکده صنایع دستی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: رامسر دارای آب و هوایی بسیار مناسب و طبیعتی زیباست که مکانی مناسب برای حضور گردشگران خارجی به شمار می رود.
وی با اشاره به کشتی در حال ساخت مسافربری در آستاراخان گفت: این کشتی هم اکنون در حال ساخت است و ظرف دو سال آینده با به آب انداختن این کشتی می توان برای جابجایی گردشگران به شهرهای مازندران برنامه ریزی کرد.
وی اظهار امیدواری کرد که شاهد پهلو گرفتن کشتی گردشگری روسیه در رامسر باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران هم با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری در غرب مازندران گفت: غرب مازندران ضمن اینکه قطب گردشگری مازندران محسوب می شود دارای توانمندی بالا در زمینه های تولیدات کشاورزی، باغی و تولید گل و گیاه است.
حسن خیریانپور افزود: ضمن اینکه با توجه به دو فرودگاه رامسر و نوشهر می توانیم با برنامه ریزی مناسب تولیدات کشاورزی و باغی را به کشور روسیه صادر کنیم.
هیات اقتصادی و تجاری استان آستاران خان روسیه ضمن بازدید از نقاط ديدني و مختلف رامسر نشست هایی نیز با مسئولان سیاسی و فرهنگی این شهرستان داشتند.
استاندار آستاراخان و هیات همراه روز گذشته از اداره کل گمرگ مازندران، پرورش ماهیان خاویاری در کلارآباد، پایانه گل و گیاه و میدان تره بار عباس آباد و هتل در دست ساخت نمک آبرود چالوس بازدید کردند.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code