594 گلزار شهدای مازندران ساماندهی شد

594 گلزار شهدای مازندران ساماندهی شد

 معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، گفت: تاکنون594 گلزار شهدای استان در مناطق مختلف ساماندهی شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، علي نبيان، در جلسه كارگروه ساماندهي گلزار شهداي استان، با اشاره به اين كه آسايش، امنيت و اقتدار امروز ما مرهون جانفشاني و ايثارگري شهداي والامقام است، خاطر نشان ساخت: همه ما به شهدا و خانواده هاي ايثارگران بدهكاريم و لذا بايد كليه امكانات و ظرفيت ها را براي ساماندهي گلزار گلگون كفنان انقلاب اسلامي به كار بگيريم.

نبيان ، با تاكيد بر همدلي و هم افزايي همه دستگاه ها و نهادها در اين راستا، افزود: ساماندهي تك مزارها و دو مزارها اكنون در حال انجام است و بايد اهتمام بيشتري در اين خصوص صورت گيرد.

معاون استاندار با اشاره به اين كه از 1 هزار و 602 گلزار شهداي استان، 594 گلزار ساماندهي شده است، تصريح كرد: اين تعداد گلزار شهدا، 10 هزار و 251 مزار را در بر مي گيرد كه 4 هزار و 686 مزار ساماندهي شده است.

وي با اشاره به اين كه از 455 تك مزار شهداي استان، 283 مزار ساماندهي شده و 8 مزار در دست اقدام است، اظهار داشت: از 297 دو مزار شهداي استان، ساماندهي 64 مزار خاتمه يافته و 6 مزار در دست اقدام است.

در اين جلسه كه برخي مديران ستادي استانداري و دستگاه هاي اجرايي استان حضور داشتند، عباسعلي رضايي، مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان، گزارشي از آخرين اقدامات انجام شده در خصوص ساماندهي گلزار شهداي استان ارايه نمود.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code