جاده سوادکوه- تهران تا پایان سال 95 چهار بانده می شود

جاده سوادکوه- تهران تا پایان سال 95 چهار بانده می شود

علی نبیان در همایش راهوران محله در سالن جمعیت هلال احمراستان مازندران در ساری افزود : برای تکمیل این پروژه یک هزارو 500 میلیارد ریال نیاز است که امسال افزون بر یک هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب شد.
نبیان افزود: کاروان دولت تدبیر و امید در سفر سال گذشته به مازندران تکمیل این محور را در مصوبات استانی قرارداده است.
جاده قائمشهر – فیروزکوه حدود 107 کیلومتر است وتاکنون برای اجرای این پروژه چهارهزار میلیارد ریال اعتبارهزینه شد. 84 کیلومتر از محور قائمشهر- فیروزکوه موسوم به جاده سوادکوه ( قائمشهر- تهران) در حوزه استحفاظی مازندران قرار دارد که تاکنون 71 کیلومتر از این جاده تعریض شد.
معاون استاندارمازندران گفت که عملیات چهارخطه شدن جاده هراز با پیگیری استانی در برنامه ریزی الویت دار وزارت راه و شهرسازی قرار گرفت و تا پایان سال 96 این محور تکمیل می شود.
نبیان افزود: صرفا درسال جاری 20 کیلومتر از چهارخطه شدن هراز زیر بار ترافیک قرار گرفت و مابقی پروژه نیز با سرعت در حال تکمیل است.
وی محدودیت مالی ناشی از کاهش قیمت نفت را عامل اصلی در کندی پیشرفت فیزیکی پروژه های عمرانی در سال های اخیر اعلام کرد.
وی اضافه کرد: با وجود محدودیت مالی در دولت تدبیر و امید یک هزار کیلومتر از محورهای استان آسفالت و 185 کیلومتر جاده اصلی احداث شد.
وی در این نشست با اشاره به کاهش سوانح رانندگی در استان مازندران از تلاش پلیس راه، راه و شهرسازی، امداد و نجات جمعیت هلال احمر و اورژانس 115 قدردانی کرد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code