تقدیر از واحدهای صنعتی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی محیط زیست

Categories زیست محیطیPosted on

تقدیر از واحدهای صنعتی شرکت کننده در نمایشگاه بین المللی محیط زیست

با تقدیر از صنایع شرکت کننده در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست فعالیت های اجرایی شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در مازندران آغاز شد. به گزارش اداره روابط عمومی حفاظت محیط زیست مازندران،واحدهای صنعتی که در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران حضور فعالی داشتند از سوی اداره کل حفاطت محیط زیست استان مورد تقدیر قرار گرفتند.
در این مراسم که با حضور سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست استان برگزار شد ازمدیران و نمایندگان 14واحد صنعتی و خدماتی که در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست  حضور وهمکاری داشتندتقدیر وتشکر شد.
در این مراسم منصور کیایی مدیریت محیط زیست استان با تاکید بر لزوم تعامل وهمکاری مناسب واحد های صنعتی، تولیدی وخدماتی با کارشناسان محیط زیست بر لزوم شرکت موثر صنایع استان در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران و ارائه دستاوردهای زیست محیطی و اقدامات انجام شده در راستای اقتصاد سبز، اقتصاد مقاومتی با الهام از فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت اهمیت حفاظت و حراست از محیط زیست و منابع طبیعی تاکید نمود.
لازم به یاد آوری می باشد نمایشگاه بین المللی محیط زیست بزرگترین رویداد در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات مرتبط با محیط زیست کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن ها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود. شانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از 6تا 9 اسفند  سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در تهران برگزار می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *