تقدیرمعاون گردشگری از فرماندهان نیروی انتظامی

تقدیرمعاون گردشگری از فرماندهان نیروی انتظامی

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همزمان با روز نیروی انتظامی، تعدادی ازمسئولان و فرماندهان ناجا تقدیر و قدردانی کرد.

مرتضی رحمانی موحد ضمن گرامیداشت روز نیروی انتظامی از خادمین ناجا جهت ایجاد امنیت موجود درکشور که موجب افزایش هرچه بیشتر انگیزه گردشگران خارجی برای سفر به ایران شده است، تقدیر و تشکر کرد.
معاون گردشگری با بیان اینکه صنعت گردشگری در حال حاضر با رشد قابل توجهی روبرو است، افزود: برای رشد هرچه بیشتر این صنعت و هدفمند شدن رفت و آمد های گردشگران نیاز به تعاملات دستگاههای فرابخشی از جمله بخش های تابعه نیروی انتظامی وجود دارد.
رحمانی موحد همچنین از اعلام آمادگی کامل به منظور تسهیل کار دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری به منظور دریافت مجوزهای لازم از نیروی انتظامی خبر داد و گفت: با این اقدام مدیران دفاتر مذکور میتوانند مجوزهای لازم خود بدون حضور فیزیکی دریافت نمایند.
وی در ادامه با اشاره به راه اندازی سایت ایران پلنر در روز 5 مهرماه مصادف با روز جهانی گردشگری اظهار کرد: قصد داریم با راه اندازی سایت های گردشگری مشابه بتوانیم گردشگران انفرادی ورودی به کشور را به سوی گردشگری دسته جمعی و هدفمند سوق دهیم و تجهیزات لازم برای سفر آنها را تدارک ببینیم.
در پایان این جلسه سرهنگ موسوی رئیس اداره اماکن نیروی انتظامی، سرهنگ نیک تقی رئیس پلیس فتا، سرهنگ جهانی معاون پلیس راهور مطالبی در ارتباط با رشد صنعت گردشگری و تاثیرات آن در رونق اشتغال و کاهش بیکاری و به تبع آن کاهش آسیب های اجتماعی اشاره نموده و اعلام کردند که نیروی انتظامی افتخار می کند بتواند در پیشبرد اهداف معاونت گردشگری همکاریهای لازم را داشته باشد.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code